O nas

INSIGHTWEB
Technologie bliżej nas!

InsightWeb to młody blog technologiczny, którego celem jest utrwalenie się w świadomości Czytelników jako niezależne i rzetelne źródło wiedzy o bogactwie świata technologii. Zapraszamy do lektury wszystkich maniaków… i nie tylko!

Piotr Nalepa

Redaktor Naczelny. Email: [email protected]

Ojciec założyciel. Fanatyk technologii, samozwańczy prorok branżowy. Z każdego sprzętu musi wycisnąć wszystkie soki, niejednokrotnie spędzając bezsenne noce nad forami technologicznymi, na których dyskusje prowadzone są w językach, których kompletnie nie zna. Miłośnik gier sandboxowych i szwedzkich samochodów. Od dziecka fanatyk technologii i… ciężkiego transportu. W InsightWeb odpowiada za techniczne aspekty i ogólną koordynację pracy redakcji. Redakcyjny fan Apple.

Maciej Kupczynas

Redaktor Prowadzący, Szef działu wideo. Email: [email protected]

Współzałożyciel. Nowe technologie staram się poznawać od podszewki. Z zamiłowania elektronik i miłośnik transportu publicznego, chociaż technika motoryzacyjna również nie ma przede mną tajemnic. Zajarany fotografią i montażem wideo.


Kontakt z .

Jeżeli chcą Państwo się skontaktować z redakcją to mają Państwo do dyspozycji adresy email do poszczególnych osób jak i ogólną skrzynkę redakcyjną.

Informacje prasowe prosimy wysyłać na [email protected], a nie skrzynkę redakcyjną!

W związku z faktem, iż zdarzały się przypadki podszywania się pod InsightWeb informujemy, że NIE kontaktujemy się z Państwem w sprawach testów, partnerstwa itd. z darmowych skrzynek mailowych (np. @onet.pl, @gmail.com itd) a jedynie ze zweryfikowanych skrzynek w domenie insightweb.pl. Prosimy uważać na oszustów!

Chcesz nam coś wysłać?

Wyślij to na poniższy adres (tylko Pocztą Polską, w przypadku innego przewoźnika prosimy o kontakt):

INSIGHTWEB
Skr. Poczt. 16
80-608 Gdańsk 8